Premium Class Load Protection Solutions

Yhteystiedot

Kukolantie 3, 21100 Naantali
Vaihde: +358 2 431 44 09
sales@octomeca.fi

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@octomeca.fi

Avoimet hakemukset: hakemukset@octomeca.fi

Myynti

Janne Koskela, toimitusjohtaja
+358 (0)45 6609 600
janne.koskela@octomeca.fi

Sähköposti: sales@octomeca.fi

Projektit

Ismo Herava, projektipäällikkö
+358 (0)45 6576 916
ismo.herava@octomeca.fi

Mikko Korhonen, projekti-insinööri
+358 (0)50 598 2557
mikko.korhonen@octomeca.fi

Huolto ja varaosat

Esa Hiedo , Huoltopäällikkö
+358 (0)50 401 9910
esa.hiedo@octomeca.fi

Huoltotilaukset ja varaosat: service@octomeca.fi

Tuotanto ja hankinta

Lauri Halminen, Tuotanto
lauri.halminen@octomeca.fi

Kari Virtanen, Logistiikka
kari.virtanen@octomeca.fi

Johto

Janne Koskela, toimitusjohtaja
+358 (0)45 6609 600
janne.koskela@octomeca.fi

Hallinto

Anne Salosyrjä, vientisihteeri
anne.salosyrja@octomeca.fi